سیاست حفظ حریم خصوصی

حفظ اطلاعات خصوصی کاربران، جزو موارد مهم « سوغاتی لاین » است. شما با استفاده از «سوغاتی لاین » رضایت خود را جهت استفاده و دسترسی به اطلاعات خود، به ‌‌شیوه‌ای که در این سند بیان می‌شود، اعلام می‌کنید. این سیاست صرفاً بر موارد استفاده و بهره‌برداری از «سوغاتی لاین»، صدق می‌کند و «سوغاتی لاین»  هیچ مسئولیتی در قبال محتوا یا سیاست‌های حفظ حریم شخصی سایت‌ها، اپلیکیشن‌ها یا سایر خدمات هیچ یک از اعضای خود، شرکا و همکاران تجاری، اشخاص ثالث بهره‌بردار از خدمات «سوغاتی لاین» ندارد.

سوغاتی لاین به اطلاعات زیر دسترسی خواهد داشت:

  1. شماره تلفن: دسترسی به شماره تلفن کاربران جهت ثبت نام و عضویت در سوغاتی لاین بوده که برای شناسایی کاربران به جهت جلوگیری از درج آگهی های کلاه برداری و همچنین تایید هویت کاربران کاربرد دارد.
  2. ایمیل: دسترسی به ایمیل جهت عضویت و تایید ثبت نام بکار برده می شود، و اگر کاربر مایل باشد می تواند آدرس ایمیل خود را در معرض نمایش عموم بگذارد.
  3. دسترسی به موقعیت (لوکیشن): هنگام ثبت آگهی و برای تعیین موقعیت یا محل بازدید به تأیید این مجوز نیاز دارید.
  4. دسترسی به عکس، رسانه، فایل و فضای ذخیره‌کردن: هنگام ثبت آگهی خود در سوغاتی لاین، برای انتخاب و بارگذاری تصاویر آگهی نیاز به تأیید این بخش می باشد.

توجه: سوغاتی لاین متعهد می شود که از اطلاعات فوق سوء استفاده نخواهد کرد و تمامی مطالب درج شده در سایت و اپلیکیشن توسط شخص کاربر انجام می شود.

ایجاد حساب کاربری در « سوغاتی لاین»

1.  شما (کاربر) برای استفاده از خدمات مختلف « سوغاتی لاین »، به ایجاد حساب کاربری نیاز دارید و با تاسیس حساب کاربری می‌پذیرید که این قرارداد را به طور کامل مطالعه کرده‌اید و شرایط و قوانین آن را پذیرفته‌اید.

2. برای حساب کاربری لازم است یک شماره همراه معتبر و متعلق به خودتان ارائه کنید. در غیر این صورت، شما (کاربر) در برابر مالک شماره همراه تماماً و کاملاً مسئول خواهید بود. همچنین با هر شماره همراه فقط یک حساب کاربری می‌توان ایجاد کرد.

3. نام کاربری شما به صورت عمومی نمایش داده می‌شود و به تمامی فعالیت‌های شما (کاربر) در « سوغاتی لاین » پیوند می‌خورد؛ بنابراین نام کاربری مناسبی برای خود انتخاب کنید. انتخاب نام‌های غیر اخلاقی (توهین‌آمیز، مبتذل، رکیک و زننده)، نام‌ها و نشان‌هایی که جزو مالکیت معنوی دیگران به شمار می‌آیند یا به برندهای ثبت شده متعلق است (مگر با ارائه مدارک و مجوزهای مستند)، جزو مصادیق نقض شرایط استفاده از « سوغاتی لاین» است. حسب مورد و بنا به تصمیم « سوغاتی لاین » ممکن است منجر به تعلیق یا مسدود شدن یا حذف کامل حساب کاربری شما (کاربر) در « سوغاتی لاین» گردد.

4. شما (کاربر) به‌تنهایی و به صورت مستقل مسئول تمامی فعالیت‌هایی هستید که توسط حساب کاربری شما انجام می‌شود. اگر شما استفاده از حساب کاربری خود را در اختیار دیگری گذاشتید یا به صورت اشتراکی از آن بهره‌برداری کردید، تمام مسئولیت و عواقب آن به عهده شخصی است که اطلاعات صورت‌حساب و پرداخت‌ها به نام اوست.

5. مسئولیت حفاظت از اطلاعات و امنیت حساب کاربری، مانند نام کاربری و رمز عبور، با شما (کاربر) است. لذا در حفظ و ارتقاء امنیت رمز عبور خود مراقبت‌های لازم را داشته باشید و در صورت سرقت یا مفقود شدن اطلاعات کاربری در اسرع وقت به « سوغاتی لاین » اطلاع دهید. همان طور که در بالا ذکر شد مسئولیت همه فعالیت‌های انجام شده از حساب کاربری به عهده کاربر (شما) است.

6. ممکن است « سوغاتی لاین » در شرایطی، از کاربر درخواست ارائه مدارک، اطلاعات تکمیلی و احراز هویت کند. در این صورت، کاربر (شما) متعهد خواهد بود مدارک و اطلاعات درخواستی را طبق زمان اعلام‌شده به «سوغاتی لاین »ارائه کند. در غیر این صورت، « سوغاتی لاین » می‌تواند حساب کاربری را مسدود کند و به کاربر هیچ خدماتی ارائه نکند.

شرایط ثبت آگهی

1- به منظور تسهیل و تسریع فرآیند انتشار آگهی‌ها، سوغاتی لاین ممکن است در مواردی بر اساس قوانین، متن یا عنوان آگهی شما را به طور جزئی تغییر دهد. همچنین سوغاتی لاین مجاز است هرگونه پیام، آگهی و یا عکسی که به این سایت ارسال می‌کنید یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به شما یا ایجاد شده توسط شما باشد را هر زمان و به هر شکلی که ضروری بداند حذف نماید.

2- چنانچه از ناحیه مراجع ذیصلاح قانونی دستور حذف آگهی صادر شده باشد، سوغاتی لاین فوراً اقدام به حذف آگهی می‌نماید. همچنین در صورتی که گزارش تخلف کاربران نسبت به آگهی بیشتر از 6 مورد باشد، سوغاتی لاین به صلاحدید خود ممکن است اقدام به حذف آگهی نماید. در دو فرض اخیر سوغاتی لاین هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال بازپرداخت هزینه‌های پرداختی بابت آگهی حذف شده به کاربر ندارد.

3-آگهی‌دهندگان با ثبت آگهی خود در سوغاتی لاین تأیید می‌کنند که آگهی ایشان شامل مواردی که در ادامه آورده می‌شوند نخواهد بود و همچنین دارای سن بالای ۱۸ سال هستند.

شرایط تصاویر آگهی‌ها

پیشنهاد می‌کنیم همواره از تصاویر واقعی، باکیفیت و مرتبط با کالا یا خدمتی که ارائه می‌نمایید، استفاده کنید؛ اندازهٔ تصویر می‌بایست حداقل ۶۰۰*۶۰۰ و حجم آن حداکثر2 مگابایت باشد. چنانچه یک یا چند بند از موارد زیر برای تصویر آگهی شما صدق کند، تصویر منتشر نمی‌شود:

*در دسته‌بندی مشاغل خانگی و همچنین دسته‌بندی خدمات امکان ثبت تصویر لوگوی شرکت و مجموعه وجود دارد.

شرایط مشاهده و استفاده از آگهی‌ها

هرگونه استفاده از سوغاتی لاین به معنی پذیرفتن شرایط مندرج در این سایت است. سوغاتی لاین هیچ توافقی با کاربران خارج از این شرایط ندارد. شرایط زیر مربوط به کسانی است که به هر شکلی از آگهی‌های منتشر شده‌ی سوغاتی لاین استفاده می‌کنند.

امن خرید کنید

بیشتر احتیاط کنید وقتی

به خاطر داشته باشید:

امکانات ویژه برای آگهی‌ها

درج آگهی در تمامی دسته‌بندی‌های سوغاتی لاین رایگان است، البته شما می‌توانید با انتخاب هر یک از مواردی که در ادامه ذکر شده‌اند، سریع‌تر و بهتر مخاطبان آگهی‌های خود را پیدا کنید.