چگونه آگهی خود را روی سوغاتی لاین قرار دهم؟

می‌توانید به دو روش آگهی خود ثبت کنید:
وب‌سایت:

1.برای ثبت آگهی در سوغاتی لاین ابتدا باید عضو سایت شوید . برای اینکار کافی است شماره همراه خود را وارد کنید و سپس دکمه عضویت را بزنید

2.اندکی بعد سرویس پیامکی سوغاتی لاین پیامکی به شماره تماسی که با آن عضو سایت شده اید ارسال خواهد کرد که در آن عضویت شما تایید شده و در ادامه می توانید آگهی خود را ثبت کنید.

3.سپس تنها کافی‌ست روی «+ ارسال رایگان آگهی» بالای صفحه سمت چپ کلیک کنید؛ پس از انتخاب شهر موردنظرتان، اطلاعات آگهی را کامل کنید.

برنامه‌ی اندرویدی سوغاتی لاین:
در اپلیکیشن اندوید سوغاتی لاین نیز می توانید آگهی هایتان را ثبت کنید تا آگهی شما در وبسایت و اپلیکیشن سوغاتی لاین نمایش داده شود. هنگام عضویت در برنامه، شماره همراه خود را وارد می کنید تا سرویس پیامکی سوغاتی لاین پیامکی به شماره ارسال نماید. با استفاده از این پیامک ، عضویت شما تایید شده و در ادامه می توانید آگهی خود را ثبت کنید.

  تنها کافی‌ست علامت «+» بپایین صفحه در برنامه را لمس کنید. از شهر انتخابی خود مطمئن شوید، قوانین را بخوانید، اطلاعات آگهی را کامل کنید و در نهایت آگهی را ارسال نمایید.

لازم به ذکر است در تمام موارد فوق بعد از تایید آگهی شما توسط سوغاتی لاین آگهی در سایت منتشر خواهد شد.

هزینه ثبت آگهی در سوغاتی لاین چند است؟

در سوغاتی لاین در همه دسته ها می توانید به طور رایگان آگهی خود را ثبت کنید.

 ولی هزینه ثبت آگهی ویژه، هفت هزار تومان و نردبان کردن آگهی پنج هزار تومان می باشد.

چگونه آگهی خود را حذف کنم؟

از قسمت پروفایل کاربری خود می توانید نسبت به حذف و ویرایش آگهی خود اقدام کنید.

حذف آگهی از وب‌سایت
شما می‌توانید با مراجعه به صفحه ی «آگهی های من» در وب‌سایت سوغاتی لاین ، آگهی‌های خود را مدیریت نمایید.

حذف آگهی از برنامه ی اندرویدی:
در برنامه اندروید سوغاتی لاین ، پس از ورود به بخش پروفایل کاربری بخش «آگهی‌های من» را انتخاب کنید، سپس با لمس هر آگهی می‌توانید نسبت به حذف آن اقدام نمایید.


توجه داشته باشید در صورتی که به حساب کاربری‌تان وارد نشده باشید قادر به مشاهده و حذف آگهی‌های مورد نظرتان نخواهید بود، بنابراین برای دسترسی به این قابلیت‌ها ابتدا لازم است وارد حساب کاربری‌تان شوید.


برای ویرایش آگهی منتشر شده چه کار باید کرد؟

از طریق صفحه ی «مدیریت آگهی»، می‌توانید آگهی خود را ویرایش کنید.

مرتباً با پیام «آگهی تکراری است» مواجه میشوم، چه کاری باید انجام دهم؟

باید آگهی مشابه قبلی‌تان را از طریق لینکی که در ایمیل انتشار برای شما فرستاده شده است حذف کنید و پس از گذشت ۲۴ ساعت، مجدداً آگهی خود را ارسال نمایید.

مشتری کالاهای من به واسطه تبلیغ در سوغاتی لاین افزایش پیدا کرده اند! چگونه می‌توانم از این کار شما حمایت کنم؟

بهترین حمایت شما، ترویج سوغاتی لاین است که است. پس سوغاتی لاین را به دوستان خود معرفی کنید!

چگونه خرید و فروشی مطمئن‌تر انجام دهم؟

سوغاتی لاین همانند نیازمندی‌های روزنامه‌ای، از هویت آگهی‌دهندگان ناآگاه است. پیشنهاد ما به شما این است که اکیداً پیش از دریافت کالا مبلغ را به حساب شخص واریز نکنید و حتماً تنها از شهر خود و ساکنان آن به صورت حضوری خرید کنید. بهترین و امن‌ترین پیشنهاد ما برای انجام معامله، قرار گذاشتن در شعب بانک‌ها و انتقال پول پس از دریافت کالا در شعبه است.